MİSYONUMUZ

Gözde Fatura Ödeme Merkezi müşterilerine ve bayilerine güvenli hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Bu kadro aynı zamanda Türk telekom çalışanlarından meydana gelmektedir ve tüm sorumluluğunun farkındadır.

İLKEMİZ
Dürüstlük , güven ve yenilikçilik olan Gözde Fatura Ödeme Merkezi'nin ,yasal güvenilir olarak çalışması gerektiğini prensip saymış,müşteri ve bayilerinin gözdesi haline gelmiştir.
İŞLEMLER
Yapılan işlemler tamamen banka kontrolünde olup Gözde Fatura Ödeme Merkezi adı altında hizmet vermektedir.
FATURA TAHSİLATI HİZMETİ VEREN BAYİLER
**
Türk telekom bayileri
Türkcel mavi nokta
Vodafone ana bayileri
Avea bayileri
Yukarıda adı geçen kurumlara bağlı bayiliklerimizde Lütfen resmi dekont kullanınız.
Dekont siparişleriniz için lütfen yönetim ile irtibata geçiniz.
**
Değerli bayilerimiz,
Size ait tanımlanmış bayilikleriniz sıradan ödeme merkezi olarak hizmet veren faturalarına 24 yada 48 saat te onay verebılen,ya da gün sonuda kadar fatura tahsilatı yapıp halkın parasını toplayıp, sonra kaybolan bı kuruluş değilsiniz.Bayiliklerinizde yapmış olduğunuz tüm tahsilatlar banka kanunlarınca işleme alınır ve yetkili kişiler denetiminde onaylanır.
FATURA TAHSİLATI HİZMETİ VEREN BAYİLER
**
Değerli bayilerimiz,
Müşterilerinize daha kaliteli hizmet vermek için lütfen müşterilerinizi bilgilendiriniz..
*
1.Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde ödenen tedaş ve su faturaları aynı gün onay görür.
*
2.Bayiliklerinizde yapmış olduğunuz işlemleri lütfen kontrol etmeden onay vermeyiniz,yapılan gsm tahsilatlarında iptal durumu söz konusu olmamaktadır,pos cihazına gönderilen işlemin geri dönüşü gerçekleşmemektedir,aksi halde madur olan siz olursunuz.
*
3.Tedaş ve su tahsilatları onay saatlerimiz 08:00 - 22:00
saatleri arasında onay görmektedir,sistem yoğunluguna baglı değişkenlik gösterebilmektedir.
*
4.D-smart ve koçnet gibi kurumlar bankalarda genel olarak sorun teşkil etmektedir,yapılan ödemeyi kabul etmekte ancak borcu sistemden aynı gün düşürmemektedir,
UYARI
**
Değerli meslektaşlarımız ; Bayi şifrelerinizi kimse ile paylaşmayınız ve size ait olmayan hiç bi pc den giriş yapmayınız,bu uyarılarımıza rağmen dikkate alınmayan kullanıcı adı ve şifresi çalınan bayilerimize karşı sorumluluk kabul etmemekteyiz.
YENİ BAYİLİK MÜRAACATINDA BULUNANLAR
**
Yeni bayilik müracaatında bulunan kurum veya kuruluşların dikkatine ; 4 gün içersinde her hangi bi faaliyet göstermeyen bayilerin bayilikleri sistemsel olarak iptal edilmektedir.
UYARI !!! Tamamen online olan sistemimizde lütfen açık hesap yükleme talebinde bulunmayınız.